MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yunus Nadi Röportaj Yarışmasında Fethiye Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. Oldu.

Yunus Nadi Röportaj Yarışmasında Fethiye Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. Oldu.

YUNUS NADİ RÖPORTAJ YARIŞMASINDA FETHİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1.OLDU 

 

     Bu yıl sekizincisi düzenlenen Fethiye Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen “YUNUS NADİ LİSE ÖĞRENCİLERİ ARASI RÖPORTAJ YARIŞMASI’’ nda  Fethiye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri takım halinde 1.oldu. Aynı zamanda  “Jüri Özel ödülü ve Mansiyon ödülü’’ ile ödüllendirilen öğrencilerimize ve Danışman öğretmeni Muammer ŞAHİN’e birer adet  Dizüstü bilgisayar, başarı belgeleri ve çeşitli ödüller verildi. Fethiye Belediyesi, FETAV ve Fethiye Otelciler Birliği ortaklığı  ile gerçekleştirilen yarışmada öğrencilerimiz Rauf GÜMÜŞ ve Berat KOÇ’un birlikte hazırladığı “DASTARIN BÜYÜLÜ DÜNYASI’’ adlı Röportaj Muğla  bölgesinde düzenlenen yarışmada 1.lik ödülünü kazandı. Boğaziçi’nin Gizemli Dünyası ‘’ adlı çalışmamız   “Jüri Özel Ödülü’’ ne,  “Seydiler Kilimi’’ adlı çalışmamız da Mansiyon Ödülüne layık görüldü. Bu başarılarından dolayı Danışman Öğretmenimiz Muammer ŞAHİN ve öğrencilerimizi kutluyoruz.

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.