MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR.

YGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR.

12 Mart 2017 Pazar günü İlçemizde yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavına, 37 sınav merkezindeki  384 salonda sınava girecek olan 6614 öğrencimizin  on iki  yıl boyunca vermiş oldukları emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden diliyorum. 

Ülkemizin, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmasında, bölgede ve dünyada söz sahibi güçlü bir devlet olmasında önemli roller üstlenecek olan geleceğimizin teminatı gençlerimizin iyi bir sınav vererek, hedefledikleri yükseköğretim programlarına yerleşebilecek puanları almaları; geleceğe güvenle, umutla bakabilmeleri açısından önemlidir. 

Sevgili gençler,  Sınav; öğrenim hayatının belirleyici bir faktörü olmakla birlikte, insan hayatının ya da istikbalin yegane belirleyicisi değildir. Bu yüzden bu sınav da hayatımızın “olmazsa olmazı” olarak algılanmamalıdır. Hedefimiz, bu sınavda elimizden gelenin en iyisini yapmak olmalıdır. Bu süreçte hepinize başarılar diliyorum. Gönüllerinizden geçenin gerçeğe dönüşmesini diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun...

                                                                                                          Faruk KAYA 

                                                                                                   Milli Eğitim Müdürü 

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.