MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kişisel Gelişim ve Sosyal İletişim Uzmanı, Yazar ve Eğitimci Sayın; Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Sayın; Hasan DOĞAN´ı Makamında Ziyaret Etti.

Kişisel Gelişim ve Sosyal İletişim Uzmanı, Yazar ve Eğitimci Sayın; Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Sayın; Hasan DOĞAN´ı Makamında Ziyaret Etti.

Fethiye Kaymakamlığımız himayesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü Okul Aile Birliğinin katkılarıyla hazrlanan Kişisel Gelişim ve Sosyal İletişim Uzmanı, Yazar ve Eğitimci Fatih AKBABA´nın "İletişim Ailede Başlar" konulu Konferans öncesi Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞAN´ı Makamında Ziyaret Etti.

Fatih Akbaba Kimdir;

Kahramanmaraş´ta dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini K.Maraş´ta, Üniversiteyi Ankara´da Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi´nde tamamladı. Aynı üniversitede Master eğitimini Türk Halk Edebiyatı Bilimdalında yaptı. Doktora ders dönemini yine aynı bilimdalında aynı üniversitede bitirdi. Başbakanlık, Tarım Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Gazi Üniversitesi´nde görev aldı. Öğretim elemanı olarak öğrenci yetiştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda Kişisel Gelişim ve Sosyal İletşim alanlarında ülkemizin önde gelen isimleri arasında olup Türkiye´nin gözde kurum ve kuruluşlarına seminerler vermektedir. "İletişim Dokunmaktır!" diyerek yola çıkıp gönüllere ve topluma muhabbetle dokunan Fatih Akbaba 1225´i aşkın sayıda Konferans, proğram ders ve seminerle çalışanlarla halkımızla birlikte oldu. Kanal A ekranlarında bir süre Günebakan proğramı içerisinde Küçük Dünyamız bölümüyle izleyicilerle buluştu.Başucu Denemeleri, İletişim Ailede Başlar ve Huzurlu Aile Formülleri isimli kitapları bulunmaktadır.

İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.İletişim Dokunmaktır Sözünün Sahibi Fatih AKBABA Milli Eğitim Müdürümüz Hasan DOĞANı Makamında Ziyaret Etti.

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.