MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu ve Ortaokulu Yıl Sonu Gecesi Yoğun Bir Katılımla Okul Bahçesinde Yapıldı.

Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu ve Ortaokulu Yıl Sonu Gecesi Yoğun Bir Katılımla Okul Bahçesinde Yapıldı.

Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu ve Ortaokulu yılsonu gecesi yoğun bir katılımla okul bahçesinde yapıldı. Birbirinden farklı öğrenci etkinliklerinin sergilendiği geceye Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, Eldirek Muhtarı Osman Köse, Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağir, Muğla Milletvekili Adayları ecz. Nuri Öztürk, ve Ömer Uludağ’ın yanı sıra sendika başkanları ve okul müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan yıl sonu gecesinde anasınıfı öğrencilerinin skeçleri büyük alkış aldı. Ortaokul öğrencilerinin şiirlerinin ardından selamlama konuşması yapan okul müdürü Mesut Koç velilere ve geceye katılanlara teşekkür etti.

Okula Emeği Geçenlere ve Katkı Yapanlara Plaketler Verildi. 

Okul müdürü Mesut Koç’un ardından konuşan Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan velilere tavsiyelerde bulundu. Eğitimde velilere büyük iş düştüğünü belirten Hasan Doğan’ın konuşmasının ardından okulda düzenlenen “Kitap Oku, Ödülü Kap” projesi ile çok kitap okuyan öğrencilere hediyeler verildi. Okul Aile Birliği başkan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarından dolayı hazırlanan plaketlerin takdimi Hasan Doğan tarafından yapıldı. Gecenin hazırlanmasında maddi katkıda bulunan Aytekin Bedel’e teşekkür plaketi Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, Mehmet Çatal’a eczacı Nuri Öztürk, Mehmet Emin Kızıl’a Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Ali Türkmen tarafından takdim edildi. Gece okul halk oyunları ekibinin harmandalı ve Kerimoğlu zeybeği ile sona erdi.

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.