MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır!

Kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır!

15-02-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır!

Verilen her ünite kandan hayati öneme sahip üç ayrı ürün elde edilmektedir. Yani verilen her kan üç ayrı kişinin hayatını kurtaracak kadar özeldir. Bu düşünceyle okullarımızda tüm eğitim camiasına teması olan kişilerin Güvenli Kan Projesi’ne katılımlarının sağlanması Fethiye için çok önemlidir. Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı Güvenli Kan Projesi kapsamında Kan Bağışı Kampanyası Muğla İl merkezinden başlayarak tüm ilçelerde ilçe milli eğitim müdürlükleri koordinesinde yürütülmektedir. Fethiye’deki tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin bu çok önemli konudaki duyarlılığını göstermek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Fethiye İlçesi’nde de 21.02.2018 Çarşamba günü saat 11:00-17:00 arası Kaymakamlık binası önünde yapılacak olan Kan Bağışı Kampanyasına Fethiye’den de yoğun bir katılım olmasını bekliyor ve arzu ediyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu durum da göz önünde bulundurulduğunda yapılacak her bağışın önemi daha da artmaktadır.
Not: Kampanyaya 18-65 yaş arası herkes kan vererek destek verebilir. (19 yaşından gün alınmış olmalı.) 18 yaşından küçük öğrencilerimizin manevi desteklerini yeterli buluyoruz.

 

Faruk KAYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.