MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

"Ruhları şâd, mekanları cennet olsun. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün liderliğinde büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü gururla kutluyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tarihi şan ve şerefle dolu necip milletimizin övünç kaynağıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde 95 yıl evvel milletten aldıkları güçle kurdukları ve yine aziz milletimizin büyük özveri ve çabalarıyla 95. yılına eriştirdikleri Türkiye Cumhuriyetini yaşatmak ve daha güzel günlere taşımak için şuurlu ve kararlı duruşumuzdan, azmimizden vazgeçmeyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın “Cumhuriyet Bayramını” kutluyor; Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal etmiş olan aziz silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, rahmet ve minnetle anıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                  Faruk KAYA

                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

28-10-2018

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.