MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk KAYA’nın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2018-2019 eğitim öğretim yılı, 3 Eylül 2018 Pazartesi günü öğretmenlerimize yönelik seminer çalışmaları ile başladı. 17 Eylül 2018 Pazartesi günü itibari ile öğrencilerimiz için ilk ders zili çalacak.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk KAYA’nın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrenciler, 

Uzunca bir tatil sonrası, eğitim-öğretime başlamanın tatlı heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

 

Değerli Veliler,

Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim kuracağınıza inanıyorum.

 

Değerli Öğretmenler,

Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

Bu vesile ile 2018-2019 eğitim öğretim yılının fedakâr öğretmenlerimize, gözbebeğimiz sevgili öğrencilerimize, saygıdeğer velilerimize, ve tüm milli eğitim camiamızahayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimle sevgilerimi sunuyorum.

 

 

 

                  Faruk KAYA

                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

   

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.