MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fethiye Özel Eğitim İş Uygulama Okuluna Ziyaret

İlçe Kaymakamımız Muzaffer Şahiner ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya Fethiye Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’nu ziyaret ettiler.
Fethiye Özel Eğitim İş Uygulama Okuluna Ziyaret

İlçe Kaymakamımız Muzaffer Şahiner ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya Fethiye Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’nu ziyaret ettiler. İlçe Kaymakamımız Muzaffer Şahiner ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya okul hakkında bilgi aldıktan sonra engelli bireylerin eğitim ve öğretim gördüğü sınıfları ziyaret ettiler. Engelli çocuklarla yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız Muzaffer Şahiner “Bu özel çocuklarımızın topluma dahil edilmesi çok önemli bir görev ve bu özel çocuklarımız açısından da bir haktır. Bize düşen görev ise onların yaşam koşullarını iyileştirip, kolaylaştırmak ve topluma kazandırmaktır” diye konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Kaya ise,  burada görev yapan öğretmenlere; özel eğitim öğretmenliğinin ne kadar kutsal bir görev olduğunu, eğitim camiası olarak özel eğitim öğrencilerine vermiş oldukları önemi dile getirdi. 

01-11-2018

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.