MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamını Üzümlü İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi Başak Demirci’ye devretti.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamını Üzümlü  İlkokulu  4-A sınıfı öğrencisi Başak  Demirci’ye devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Üzümlü İlkokulu Müdürü Murat Öncü, Müdür Yardımcısı Esra Şerin Erdaş ile 4-A sınıfı öğrencilerinden Başak Demirci, Anıl Taş ve Azra Nesrin Elmacı; Fethiye İlçe Milli Eğitimi Müdürü Faruk Kaya’ya kutlama ziyareti gerçekleştirdi…

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamını Üzümlü  İlkokulu  4-A sınıfı öğrencisi Başak  Demirci’ye devretti.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen devir teslim töreninde İlçe Milli, Eğitim Müdürü Faruk Kaya;  makamını devrettiği  Üzümlü  İlkokulu  4-A sınıfı öğrencisi Başak  Demirci’ye; bu gün Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü sen yönetiyorsun, dedi…

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olan 4-A sınıfı öğrencisi Başak  Demirci; sözlerine 23  Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutlayarak başladı.  Başak Demirci vermiş olduğu talimatlarda; başta kendi okuduğu Üzümlü İlkokulu olmak üzere tüm okullara futbol sahası yapılmasını istedi. “Okullardaki yemek çeşidinin arttırılmasını isteyen “  Başak Demirci konuşmasında “belirli günlerde günlük kıyafetle okula gelinmesini ve tüm öğrencilere  kitap dağıtılmasını istedi. Fethiye Belediye başkanını  telefonla arayan Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü  4-A sınıfı öğrencisi Başak  Demirci; Başta Üzümlü ilkokulu olmak üzere tüm okullara futbol sahalarının yapılmasını, istedi.  Büyüyünce mimar olacağını; eğer mimar olamazsam tasarımcı olmak istediğini,  söyledi. Başak Demirci tüm çocukların 23 Nisan bayramlarını kutlayarak onları çok sevdiğini söyledi.

İstekleri  olumlu bulduğunu ifade eden Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya “çocuklarımız kendilerinde olan eksiklikleri gerçekten çok iyi görüyorlar ve bu günde bunun yansımasını yaşamaktayız. İlçemizde belediyemiz ve sivil toplum örgütleri ile hayırsever vatandaşlarımız okullarımıza destek veriyorlar, demek ki biraz daha desteğe ihtiyaç var” dedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya “Milletimize has Büyük Önder Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik bayramımız dünyada tek ve eşi olmayan bir bayramdır. Böyle bir bayrama sahip olmaktan mensubu olduğum milletimin bir ferdi olarak mutluluk duymaktayım. Bu  bayramda;  çocuklarımıza yönetimleri ve makamları  teslim ediyoruz. Bunlar çok güzel şeyler. Çocuklarımız yarınlarımız ve  geleceğimiz. Onları dinlemek gerektiğini düşünüyorum.  Doyasıya çocuklarını yaşasınlar. Mutlu olsunlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Tüm dünya çocuklarına barış ve huzur getirsin” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.