MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Faralya Mahallesi Muhtarlığı ile Protokol İmzalandı

Faralya Mahallesi Muhtarlığı ile Protokol İmzalandı

Faralya Mahallesi Muhtarlığı ile Protokol İmzalandı

İlçemiz Faralya Mahallesinde kullanılmayan ilkokul binası için, Faralya Mahallesi Muhtarlığı binanın sosyal ve kültürel faaliyetlerde kullanımı için talepte bulunmuştur. Vatandaşlarda özgüven ve sorumluluk duygusu geliştirmeye, yeni ilgi alanları oluşturmaya, millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri kazandırmaya ve artırmaya yönelik birçok çalışma yapan devletimiz, vatandaşların gelişimine katkı sağlayacağını düşünerek ilkokul binasının Faralya Mahallesi Muhtarlığınca geçici olarak kullanılmasını uygun görmüştür. Bu doğrultuda, Fethiye Kaymakamı Sayın Muzaffer ŞAHİNER, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Faruk KAYA ve Faralya Mahallesi Sayın Muhtarı Hasan KARABURUN arasında protokol imzalanarak ilkokul binası Faralya Mahallesi Muhtarlığına tahsis edilmiştir.

08-06-2018

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Dış Kapı No 19 Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.