MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bayramınız Mübarek Olsun

Bayramınız Mübarek Olsun

Millî birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kardeşlik duygularımızın zirveye ulaştığı, manevi duygularımızın doruğa çıktığı günler olan bayramların; savaşların son bulmasına, açlık ve zulmün bitmesine, ihanet çetelerinin müstehakını bulmasına, yeniden irfan ordumuzun neferlerini hedef alan terörün kökünden kazanmasına, küskünlerin barışmasına, hastaların şifa dertlilerin deva bulmasına vesile olmasını Cenab-ı Hak´tan niyaz ediyorum.

Özellikle, geçtiğimiz günlerde eli kanlı terör örgütü PKK tarafından katledilen şehit öğretmenlerimiz; Şenay Aybüke YALÇIN ile Necmettin YILMAZ´a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza bir kez daha başsağlığı diliyor, başka acılar yaşanmamasını temenni ediyorum.

Başta, Fethiye Milli Eğitim çalışanlarının, camiamızdan hizmet alanların, değerli hemşerilerimizin olmak üzere, tüm İslâm aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim.

 

Faruk KAYA
Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.