MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Son PEYGAMBER’in Hayatı” Konulu Kitap Okuma Yarışmasının tanıtımı maksadıyla Fethiye AKÇEV Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Müdürümüz Sayın Hasan DOĞAN´ı Makamında ziyaret etti.

“Son PEYGAMBER’in Hayatı” Konulu Kitap Okuma Yarışmasının tanıtımı maksadıyla Fethiye AKÇEV Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Müdürümüz Sayın Hasan DOĞAN´ı Makamında ziyaret etti.

AÇEV YENİAÇEV YENİAÇEV YENİAÇEV YENİ

             “Son PEYGAMBER’in Hayatı” Konulu Kitap Okuma Yarışması Tanıtım Ziyareti

            "Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3, İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı" konulu kitap okuma yarışmasının tanıtımı maksadıyla, Fethiye AKÇEV Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan DOĞAN Bey´i makamında ziyaret etti.

              Fethiye AKÇEV Gençlik Derneği Başkanı Ali SERT; amaçlarının yediden yetmişe, bu toplumun her ferdinde ve eğitim camiasında Hayru’l Beşer vasıflı Peygamber Efendimiz (s.a.v.) farkındalığı oluşturmak istediklerini belirttiler. Rabbimizin “İdeal İnsan” olarak insanlığın önüne koyduğu Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in eşsiz ahlakına bu yüzyılda her zamankinden daha fazla ihtiyac olduğunu belirtti.

              Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan DOĞAN; Güzel dinimiz İslamın, terör kavramıyla beraber telaffuz edilmeye başlandığı bu günlerde doğru anlaşılması için önce, doğru peygamber algısı oluşturulması gerektiğini söyledi. İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşının dindirilebilmesi için  Hz. Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in mesajının doğru aktarılması gerektiğini vurguladı. Sivil toplum kuruluşlarının da bu doğrultuda sorumluluk almaları gerektiğini aktararak çektirilen hatıra fotoğrafının ardından Fethiye AKÇEV Gençlik Derneği’ne çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.