MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet bayramının 91.inci yıl dönümü Fethiye’de de coşkulu bir törenle kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet bayramının 91.inci yıl dönümü Tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de coşkulu bir törenle kutlandı. Fethiye’deki kutlama töreni ilk olarak Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ın Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesi ile başladı.
29 Ekim Cumhuriyet bayramının 91.inci yıl dönümü Fethiye’de de coşkulu bir törenle kutlandı.

         Kaymakamlık makamında tebriklerin kabul edilmesinin ardından Fethiye Şehir stadındaki kutlama programı gerçekleştirildi. Fethiye Şehir Stadındaki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Faruk Akıncı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Cumhuriyet Başsavcı vekili Mehmet Çağlayan, Adalet Komisyonu Başkanı Ogün Ahmet Tepe, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Hasan Yaşar, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.

Cumhuriyet BayramıCumhuriyet BayramıCumhuriyet BayramıCumhuriyet Bayramı

 

Tören alanında Öğrencilerin Şiirlerini okuması sırasında THK paramotor gösterisi ilgiyle izlendi. Daha sonra ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile düzenlenen spor müsabakaları ile şiir, resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Okulların gösterisi sırasında temsili olarak Cumhuriyetin Kuruluşu canlandırıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları resmi geçitle tamamlandı.

 

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.