MUĞLA FETHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Eylül Gaziler Günü

19 Eylül Gaziler Günü

 

 

Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Kaymakam Ekrem Çalık, Belediye başkanı Behçet Saatcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Veli San Garnizon komutan vekili askerlik şubesi başkanı Personel Binbaşı Cem Öztürk, Muharip Gaziler ve Şehit aileleri yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Süleyman Şahin, daire amirleri, askeri erkan, gaziler, gazi yakınları ve bir grup öğrenci katıldı.

Tören Atatürk anıtına çelenk sunulmasının ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı söylenmesiyle başladı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı Muharip Gaziler ve Şehit aileleri yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Süleyman Şahin yaptı.

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 48300 Fethiye / MUĞLA - (252) 614 10 37 (252) 614 35 44 (252) 612 60 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.